בשל הביקוש הגבוה אנחנו ממליצים להזמין מראש, על אחת כמה וכמה אם אתם מגיעים מרחוק.

להשכרת עמדה עבודה בחלל המשותף – ליחצו על כפתור “הזמנת עמדת עבודה” בתפריט הראשי;

להזמנת חלל צוות ל-8 עד 20 אנשים ליחצו על “הזמנת חלל צוות” בתפריט הראשי או על “פתרונות לצוותים” אם אתם מעוניינים בהפקת Company Offsite או מרתון עסקי ל-30 עד 200 אנשים;

להצטרפות לקהילה ולקבלת הטבות בלעדיות – ליחצו על כפתור “הצטרפות לקהילה” בתפריט הראשי.

תרשמו ב-waze ביצ’האב או Beachub.

אחרי שתחצו את הכפר, תגיעו לפארק דקלים יפהפייה על יד הים – אל תתבלבלו, אתם לא בסיני, אתם יכולים לחנות כאן את הרכב.

בצומת ה-T תפנו שמאלה ולכו כ-50 מטרים לכיוון דרום, עד שתגיעו לחושה העסקית שלנו.

בשפע ובחינם, במרחק מטרים ספורים מההאב על החוף

ביצ’האב הוא חלל עבודה OFFGRID המספק את כל צורכי העבודה בטבע: אנחנו OFFGRID; הלפטופים שלכם מוטענים באמינות רבה בכוחה של השמש, ליד כל עמדת-עבודה ישנו חיבור לחשמל, והאינטרנט המסופק בטכנולוגיה מתקדמת של חברת SMBIT מהיר ויציב. אבל אל תיקחו את זה כמובן מאליו, כל ענן שחולף בשמים גורם לנו להחסיר פעימה. מזל שאת הקפה אנחנו מבשלים על הגז 🙂

גם אם הכל מתנהל ביעילות ב-remote, יש ערך למפגשים פרונטליים ש-zoom לעולם לא יוכל לספק. אנחנו מציעים את המקצועיות של המשרד והנוחות של הבית כדי שתרוויחו את המקסימום מאינטראקציה אנושית-חברתית-מקצועית.

חברי הקהילה שלנו מדווחים על פרודוקטיביות גבוהה במיוחד בימי העבודה שלהם מביצ’האב ואפשר לראות את הסיפוק בעיניים הנוצצות שלהם ובחיוך הרחב.

ביצ’האב בונה גשר בין יהודים לערבים דרך עשייה חיובית משותפת והזדמנות לשגשוג משותף.

כאבן שואבת עבור קהילה איכותית של יזמים, עצמאים, אנשי הייטק ודיגיטל, ביצ’האב פועל לשיפור התדמית השלילית של הכפר, להקניית ערכי חדשנות וקיימות, להנגשת כלים וידע טכנולוגי ולמיתוג מחדש של הכפר דרך חוויה אותנטית חיובית ומרגשת.

75% מההכנסות של ביצ’האב נשארות בתוך הכפר.

ב27/07/2020 היה בישראל גל חום – שאלנו את חברי הקהילה אם חם להם. הסרטון הקצר הזה ישכנע אתכם שהבריזה בביצ’האב תמיד דולקת,  אבל אנחנו מתעקשים להזכיר לכם שאנחנו לא מתיימרים לשלוט בטמפרטורה בלחיצת כפתור; אנחנו לומדים להכיל את חוסר הוודאות ולהפוך כל אתגר – סביבתי או עסקי – ליתרון.

אנחנו ממוקמים על רצועת חוף בתולית; הגלים המתנפצים, הבריזה הים תיכונית וציוץ הציפורים הם מוזיקה לאוזננו לאורך כל היום. עם זאת, לא מדובר על סביבת עבודה סטרילית – חוף הים הוא ציבורי ולכן קיים סיכוי לרעשי סביבה; מרחב העבודה נטול קירות ולעיתים הרוח נושבת בחוזקה ונשמעת באוזניות; ובחלל העבודה המשותף יש תנועה ושיח חברתי-מקצועי שמעודד אותנו להניע את גלגלי העשייה.

על מנת למקסם את יום-העבודה שלכם בביצ’האב, אנחנו ממליצים לכם להגיע לכאן יותר עם אתגרים ומשימות שדורשים מיקוד, השראה, חשיבה יצירתית ושיתוף ופחות עם שיחות זום back-to-back.

הוספנו העונה תאי zoom אינטימיים על רקע הים, כדי שתוכלו לנהל שיחות וידאו באינטימיות ולוותר על הוספת רקע מלאכותי של אי אקזוטי.

אנחנו מגישים אוכל צמחוני-טבעוני טעים, מזין ומאוזן, בהשראת הקולינריה המקומית, ככלי לשימור אנרגיית עשייה גבוהה.

כשאתם נהנים מהאוכל שלנו אתם תומכים בספקים שלנו בכפר (על זה נאמר: “תרמתי בעבודה”).

חל איסור על הכנסת אוכל מן החי ועל צריכת אלכוהול.

אנחנו פועלים להכנסת כוח קנייה לכפר ולכן ממליצים להשתמש בשירותי ההסעדה שאנחנו מציעים.

במידה ותחליטו להצטייד באוכל מהבית:
(1) חל איסור על הכנסת אוכל מן החי.
(2) כדאי לקחת בחשבון שאין ברשותנו מיקרוגל (בשל היעדר תשתיות) ולכן לא ניתן יהיה לחמם את האוכל במתחם.

חשוב לנו להעביר מסר חיובי לתושבי הכפר, ולבני הנוער בפרט, בנוגע לצריכת אלכוהול (המהווה גורם מרכזי לאלימות בכפר). לכן – אנחנו מגישים בירה 0.0% ומשקאות טבעיים נהדרים.

מטעם ביצ’האב הרחצה והגלישה אסורים. כ-100 מטר ממתחם העבודה ישנו חוף רחצה מוכרז. הכניסה למים, הרחצה והגלישה הם באחריות הרוחץ בלבד.

רחצה אפשרית בבגדי ים, אבל מתוך כבוד לתושבי הכפר – שמארחים אותנו באהבה גדולה – אנחנו ממליצים על לבוש קיצי קליל אך צנוע.  

חשוב לנו להעניק לחברי קהילת ביצ’האב את סביבת העבודה האידיאלית ולכבד את הצורך שלהם להתמקד בעבודה; ילדים יתקבלו בברכה מתוך שיקול דעת לגבי השתלבותם בסביבה המיועדת לצורכי עבודה.

כלבים שקטים ורגועים מוזמנים להצטרף. יש לקחת בחשבון שכלבים רבים משוטטים בחוף הים ללא רצועה. הכלב באחריות בעליו בלבד.

ביצ’האב הפך את מבנה האבן העתיק בכפר הדייגים לאבן שואבת עבור ההייטק התל אביבי ואקוסיסטם של יזמים ופרילנסרים מכל רחבי הארץ. 89% מחברי הקהילה עושים את כל הדרך לכאן מגוש דן.

מעבר ליופיו המשגע, הפעילות בכפר מאפשרת לנו לחבר את הלוקאלי לערכים של גלובליזציה, קידמה טכנולוגית, חדשנות, יזמות, יצירה, מסוגלות, שפע וקיימות על מנת לעודד חדשנות מקומית ולייצר אימפקט חיובי על תושבי הכפר.

לחצו על כפתור הוואטסאפ בתחתית המסך למענה מיידי או שילחו מייל ל[email protected] ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

איך זה עובד – חייבים להזמין מקום מראש?

בשל הביקוש הגבוה אנחנו ממליצים להזמין עמדת עבודה מראש, על אחת כמה וכמה אם אתם מגיעים מרחוק.

האם יש שקעי חשמל ו- WiFi?

ביצ’האב הוא חלל עבודה off-grid המספק את כל צורכי העבודה בטבע: שקעי חשמל (אנרגיה סולארית) בכל עמדת עבודה ואינטרנט מהיר (powered by SMBIT)

למה לבוא לכאן אם אפשר לעבוד מהבית?

גם אם הכל מתנהל ביעילות יתרה כשכולם עובדים ב-remote, יש ערך למפגשים פרונטליים ש-zoom לעולם לא יוכל לספק. אנחנו מציעים פסיליטיס משרדי, אינטרנט מהיר, שקעי חשמל, קפה וקהילה נהדרת כדי שיהיה לכם נוח ובטוח לעבוד מחוץ לבית ולקיים אינטראקציה אנושית כמו בעולם מתוקן.

חברי הקהילה שלנו מדווחים על פרודוקטיביות גבוהה במיוחד בימי העבודה שלהם מביצ’האב ואפשר לראות את הסיפוק בעיניים הנוצצות שלהם ובחיוך הרחב.

לא חם מדי לעבוד מחוף הים?

ב27/07/2020 שאלנו את חברי הקהילה אם חם להם. אנחנו ממליצים לכם לצפות בסרטון הקצר אבל גם לקחת בחשבון שאנחנו לא מתיימרים לשלוט בטמפרטורה בלחיצת כפתור – אנחנו לומדים להפוך כל אתגר, סביבתי או עסקי, ליתרון.

האם סביבת העבודה אידיאלית לשיחות טלפון וסקייפ?

אנחנו ממוקמים על רצועת חוף בתולית; הגלים המתנפצים, הבריזה הים תיכונית וציוץ הציפורים הם מוזיקה לאוזננו לאורך כל היום.

עם זאת, לא מדובר על סביבת עבודה סטרילית – חוף הים הוא ציבורי ולכן קיים סיכוי לרעשי סביבה; מרחב העבודה נטול קירות ולעיתים הרוח נושבת בחוזקה ונשמעת באוזניות; ובחלל העבודה המשותף יש תנועה ושיח חברתי-מקצועי שמעודד אותנו להניע את גלגלי העשייה.

כפתרון אנחנו מציעים חלל פנימי עם עמדות עבודה, וממליצים להגיע לביצ’האב ביום של משימות פיתוח, חשיבה אסטרטגית וסיעור מוחות על פני יום של שיחות טלפון.

מה לגבי אוכל?

התפריט הצמחוני-טבעוני שלנו משתנה מדי יום. אנחנו מציעים ארוחות בוקר מלוחות ומתוקות, מגוון מנות בהשראת המטבח המקומי  לארוחת צהרים והמון נשנושים, פירות ושתייה קרה.

אנחנו לא מגישים בשר, דגים ואלוכוהול כדי לעורר מודעות לקיימות ולשמש מודל לחיקוי עבור בני הנוער בכפר.

אפשר להביא אוכל מהבית?

אנחנו פועלים להכנסת כוח קנייה לכפר ולכן ממליצים להשתמש בשירותי ההסעדה שאנחנו מציעים.

במידה ותחליטו להצטייד באוכל מהבית
(1) נעריך שתמנעו מהבאת מזון מן החי כאות תמיכה באג’נדה שלנו לקידום קיימות בכפר.
(2) כדאי לקחת בחשבון שאין ברשותנו מיקרוגל (בשל היעדר תשתיות) ולכן לא ניתן יהיה לחמם את האוכל במתחם.

מותר לשתות אלכוהול במתחם?

חשוב לנו להעביר מסר חיובי לתושבי הכפר, ולבני הנוער בפרט, בנוגע לצריכת אלכוהול (המהווה גורם מרכזי לאלימות בכפר). לכן – אנחנו מגישים בירה 0.0% ומשקאות טבעיים נהדרים.

ניתן להיכנס למים?

מתחם העבודה ממוקם כעשרה צעדים מקו המים.

מטעם ביצ’האב – הרחצה והגלישה אסורים. כ-100 מטר ממתחם העבודה ישנו חוף רחצה מוכרז. הכניסה למים, הרחצה והגלישה הם באחריות הרוחץ בלבד.

האם יש קוד לבוש מסוים?

רחצה אפשרית בבגדי ים, אבל מתוך כבוד לתושבי הכפר – שמארחים אותנו באהבה גדולה – אנחנו ממליצים על לבוש קיצי קליל אך צנוע.  

אפשר להביא ילדים?

חשוב לנו להעניק לחברי קהילת ביצ’האב את סביבת העבודה האידיאלית ולכבד את הצורך שלהם להתמקד בעבודה; ילדים יתקבלו בברכה מתוך שיקול דעת לגבי השתלבותם בסביבה המיועדת לצורכי עבודה.

אפשר להביא כלב?

כלבים שקטים ורגועים יתקבלו בברכה. יש לקחת בחשבון שכלבים רבים משוטטים בחוף הים ללא רצועה. הכלב באחריות בעליו בלבד.

למה ג’יסר א זרקא?

כשהגעתי לג’יסר א זרקא – גיליתי עולם מדהים, לא רחוק ממרכז הארץ.

הכפר הערבי נמצא על שביל ישראל, בין קיסריה למעגן מיכאל, מוקף בשדות בננות וקנים וממוקם על שפת חוף נסתר יפהפה בו “חונות” סירות דייג קטנות וקסומות – מראה שמרכך את ליבו של כל אדם שכבר מזמן לא יצא מהעיר, ועל אחת כמה וכמה מהבית.

למה כפר הדייגים?

המיקום של מרחב העבודה, בכפר הדייגים העתיק, בין עמודי אבן משובצים בצדפות ותחת סככת כפות תמרים נבחר בקפידה על מנת לאפשר ניתוק מהסחות דעת וחיבור אל הפשוט והצנוע.

הלוקיישן המיוחד מאפשר לנו לחבר את הלוקאלי לערכים של גלובליזציה, קידמה טכנולוגית, חדשנות, יזמות, יצירה, מסוגלות, שפע וקיימות על מנת לעודד חדשנות מקומית ולייצר אימפקט חיובי על תושבי הכפר.

למה עכשיו?

אנחנו חיים בתקופת משבר בצל וירוס הקורונה, עידן בו עבודה מרחוק הופכת לרלוונטית יותר מתמיד. זוהי תקופה שמתאפיינת בבידוד חברתי ומקצועי, ולכן חשוב לנו להעניק לאנשים את ההזדמנות לחיות בהרמוניה עם הטבע ובו בזמן לקדם את השאיפות המקצועיות שלהם; לאפשר למעסיקים מודאגים לשמור על בריאות העובדים שלהם מבלי “לסגור” אותם בבתים; ולהעניק לעצמאים את הדרייב, הכלים והאקוסיסטם להמשיך להתמיד בעשייה משמעותית גם בתנאים של חוסר וודאות. והכי חשוב – לחייך.

FAQ

What are your opening hours?

We are open Mondays, Tuesdays and Wednesdays from 9:00 until sunset.

How do I book?

It’s easy. Go to “Book a desk” and then choose a plan.  Plans range from a single day pass, a series of passes, a membership and other options.  Following this, pay for your voucher and then click on our messenger bot (on the bottom right-hand side of the screen) to choose your dates.  Once you have received a confirmation via email/phone, you are welcome to simply arrive on your chosen date(s).

How will I be able to work with all this beauty around me?

After a day of working here, you will probably regret not knowing Beachub before.

Is it not too hot to work from the beach?

There can be particularly hot days in November, as well as very pleasant days in mid-August, we cannot tell in advance. 

One thing is for sure – we’re not arguing here about the natural air conditioner of the sea breeze – it is always on!

Is it noisy?

Beachub located on a virgin coastal beach, and keep in mind that it is an outdoor, shared coworking space – the chirping birds, the roar the waves and the professional chatter all serve as fuel for our community members.

However, we do ask that phone calls be made a few steps outside of the workspace.

Can I bring my dog?

As long as you are sure that your dog will not be a nuisance for community members – welcome.
Also, keep in mind that other dogs without leashes walk around the beach.

Do you serve beer?

Out of respect for the village culture, we actively encourage an alcohol-free environment.

We are located in the most beautiful coastal strip in Israel and offer the most valuable experience possible – believe us, no beer can make it better than it already is!

Is it safe?

In my experience, having worked in the village for a year, and having been hosted here for three months, I have never felt unsafe. Over 200 members worked at Beachub last year and everybody had a positive experience.

Can I wear a bikini?

We recommend wearing modest dress, aside from bathing.

Can I go for a swim?

Swimming is prohibited on our behalf. There is an official beach just a few meters from the workspace.

Can I bring my lunch box?

Local prosperity is important to us, so we have designed a balanced and inexpensive menu for you, to enjoy healthy, delicious and unique dishes from authentic, local cuisine.

Moreover, we do not have a microwave (lack of electrical infrastructure, go figure…)

Is Beachub far from Tel Aviv?

Driving to Beachub is in the opposite direction from the traffic jams, so it should take an hour at most.
Click here for further directions and ways to get here.

בואו לביצ’האב – חלל העבודה ומתחם-הבריאות העסקית על חוף הים בג’יסר א-זרקא